Aktualności

Sprawdź najnowsze aktualności

Bądź na bieżąco z nowościami

Weekend Majowy Białystok

Weekend majowy Białystok

Weekend majowy Białystok

Majówka 2019

Zastanawiasz się nad atrakcjami na weekend majowy? Nie masz pomysłu na organizację rozrywki dla Twoich przyjaciół? Dobrze trafiłeś! Sprawdź naszą majówkową ofertę.

Paintball

Rozgrywka paintballowa od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Nasze pole paintballowe w Dzikich i w Kozińcach odwiedzają całe rodziny, począwszy od dzieci i ich rodzeństwa, rodziców i skończywszy na aktywnych seniorach. Proponujemy organizację weekendu majowego w formie gry w paintball. Po emocjonującej zabawie zapraszamy do ogniska! Fast Paintball to idealny pomysł na majówkę w Białymstoku.

Organizacja – szczegóły

Umawiamy się na konkretny dzień oraz godzinę rozpoczęcia zabawy. Na miejscu czekają przygotowani i przeszkoleni instruktorzy, którzy na początku wydadzą grupie kombinezony. Następnie zespół uczestników zostanie podzielona na dwie drużyny – pomarańczową oraz – niebieską. Kolejnym krokiem jest przeszkolenie wszystkich zawodników z zakresu obsługi karabinka paintballowego oraz zasad gry panujących na polu paintballowym. Omówimy najważniejsze elementy, czyli maskę paintballową oraz konieczność nakładania osłony zabezpieczającej na lufę karabinka paintballowego. Na koniec wydamy maski, następnie karabinki paintballowe oraz rękawiczki ochronne. Na polu paintballowym przed rozpoczęciem gry przestrzelimy karabinki paintballowe, celem sprawdzenia czy wszystko jest OK – i zaczynamy. Pierwszy scenariusz, który zagramy to jest team death match. Scenariusz polega na wyeliminowaniu wszystkich zawodników z drużyny przeciwnej, która z drużyn zrobi to jako pierwsza – wygrywa! Po każdej rundzie gry jest kilkuminutowa przerwa w strefie bezpiecznej. To czas, kiedy można uzupełnić brakującą amunicję, bądź powietrze lub po prostu odpocząć przed kolejną rundą.

Pakiet startowy

Pakiet startowy zawiera”

-marker paintballowy

-200 sztuk amunicji*

-maska

-maskujący mundur wojskowy

-rękawiczki

-szkolenie BHP

-obsługę techniczną i sędziowską

Zadowoleni klienci – majówka 2018

*Specjalna promocja!

Przy telefonicznej lub mailowej rezerwacji wieczoru kawalerskiego podaj hasło “Malujemy w majówkę”, a grupa w przypadku gdy zbierze się minimum 10 osób otrzyma 500 kul do podziału gratis na całą drużynę!

Spiesz się oferta ważna do końca kwietnia!

Cennik

Nasz cennik znajduje się w zakładce “Cennik”.

 

Kontakt

Odwiedź nas jak najszybciej

Należymy do grupy fast-team.pl

FASTPAINTBALL

Żółtki-Kolonia 40