Aktualności

Sprawdź najnowsze aktualności

Bądź na bieżąco z nowościami

zamkniete-na-stale-pole-paintballowe-dzikie

Pole Paintballowe Dzikie – zamykamy na stałe

Pole Paintballowe Dzikie – zamykamy na stałe

Zamykamy

Szanowni klienci,

Z przykrością informujemy, że z dniem 01.03.2021 jedno z naszych terenów do gry – Pole Paintballowe Dzikie zostało zamknięte na stałe. Powodem zamknięcia terenu do gry jest budowa nowych hal w miejscu dotychczasowego pola paintballowego.

Nie oznacza to jednak końca naszej działalności. Nadal prowadzimy rozgrywki paintballowe na naszym poligonie w Kozińcach. Adres: Kozińce 1a (lokalizacja za Dobrzyniewem Dużym, za wieżą “Krynice”).

Dowiedz się więcej o polu paintballowym w Kozińcach:

Pole paintballowe Kozińce

W Kozińcach scenerię pola paintballowego tworzy naturalny las. Został on oczywiście odpowiednio zaadaptowany do militarnej, gry jaką jest paintball. Masa przeszkód i kryjówek stworzonych z naturalnych materiałów, czyli drewna, opołów, chrustu. Wszystko to w połączeniu z szeregiem okopów daje wrażenie obecności na prawdziwym poligonie wojskowym ukrytym w lesie. Poligon Kozińce to 50 000m2 niesamowitego terenu do prowadzenia potyczek paintballowych, a w nim cztery tematyczne pola paintballowe:

Pole Leśne

Największy teren do gry w naszym kompleksie. Zbudowane z drewnianych przeszkód, okopów oraz mnóstwa naturalnych miejsc do schowania. Leśne pole paintballowe może pomieścić grupę nawet 40 osób.

Pole Country

Drugi pod względem wielkości teren do gry – pole paintballowe w stylu country. Gęsto rozlokowane drewniane przeszkody i teren w kształcie prostokąta. Na tym polu paintballowym odbywają się tylko szybkie gry, dające mnóstwo adrenaliny i potu oczywiście! Teren do gry przeznaczony dla grupy 10-ciu osób.

 

Pole Wiejskie

Najmniejsze pólko do gry. Zbudowane z naturalnych drewnianych przeszkód, słomianych bel oraz drewnianych okopów. Na tym polu paintballowym odbywają się bardzo szybkie i intensywne gry. Idealnie nadaje się dla grupy poniżej 10-ciu osób.

 

Kontakt

Odwiedź nas jak najszybciej

Należymy do grupy fast-team.pl