Sprzęt

Wyposażenie niezbędne do gry

Oto nasz sprzęt

Karabinek Paintballowy Tippmann FT-12

Półautomatyczny karabinek paintballowy z podajnikiem grawitacyjnym. Brzmi dziwnie? :) Prostymi słowami: łatwy w obsłudze, marker paintballowy, przeznaczony dla graczy rozpoczynających swą przygodę z paintballem. Zasięg karabinka wynosi około 30 - 35 metrów. Marker strzela, w momencie każdorazowego naciśnięcia spustu. Nie posiada trybu automatycznego. Wyposażony w pojemnik na kulki o pojemności 200 sztuk. Prędkość wylotowa kulki z lufy wynosi około 300fps to jest: 91 m/s. Robi wrażenie? Bez obaw, jest to wartość stosowana na komercyjnych polach paintballowych, bez możliwości zrobienia krzywdy innemu graczowi

Maska Paintballowa Tippmann Valor

Najważniejszy element gry w paintball. Żaden uczestnik nie może wejść na teren gry, bez nałożonej prawidłowo maski na twarz. Ma za zadanie chronić głównie oczy i twarz przed postrzeleniem kulką paintballową. Szybka maski wykonana jest z powłoki zapobiegającej parowaniu. Po otrzymaniu strzału w szybkę wystarczy zmyć tzw. "splat" wodą i gotowe!

Kombinezon Paintballowy

Kombinezon, ma za zadanie chronić zarówno wierzchnie ubrania uczestnika gry w paintball, jak również chronić przed przed drobnymi otarciami od szyi aż po kostki. Zapewniamy mundury wojskowe wszystkim naszym uczestnikom, począwszy od dzieci ze wzrostem 110cm, skończywszy na wysokich i muskularnych mężczyznach, ze wzrostem ponad 200cm! U nas ubierzemy każdego :)

Kulki do gry

Kulka paintballowa zbudowana jest ze skorupki kukurydzianej wypełnionej barwnikiem spożywczym, kolor wypełnienia zależy od konkretnego producenta, partii towaru, a także dostawy. Zazwyczaj jest to kolor pomarańczowy, dla łatwiejszego rozpoznania trafienia. Kulka trafiając w nasz kombinezon może odbarwić nasze ubrania, jednak po wypraniu ich w pralce wracają do pierwotnego stanu.

Rekawice ochronne

Chronią nasze ręce przed drobnymi otarciami oraz pozwalają na pewniejsze i stabilniejsze trzymanie markera paintballowego. Kto by przecież, pozwolił sobie na drgające ręce w trakcie gry? :)

Ochraniacz na klatkę piersiową

Specjalnie z myślą o kobietach, a także dzieciach, proponujemy pod nasz kombinezon założyć specjalny ochraniacz na klatkę piersiową, który dodatkowo chroni nas przed postrzałem. Z ochraniaczem każdy uczestnik otrzymuje +10 punktów do ochrony oraz +5 punktów do pewności siebie! ;)

Kontakt

Odwiedź nas jak najszybciej

Należymy do grupy fast-team.pl