Aktualności

Sprawdź najnowsze aktualności

Bądź na bieżąco z nowościami

Pomysł na wieczór kawalerski Białystok

Pomysł na wieczór kawalerski Białystok

Pomysł na wieczór kawalerski Białystok

Wieczór kawalerski Białystok

Organizacja wieczoru kawalerskiego jest domeną “Starszego”. Impreza nie powinna być nudna, a zabawy i atrakcje powinny być dopasowane do wieku i predyspozycji wszystkich uczestników zabawy. Wybór samego miejsca zabawy nie powinien być przypadkowy. Coraz częściej obserwuje się podział wieczorów kawalerskich na kilka etapów. Może to być na przykład: przejście parku linowego, skok spadochronowy, spływ kajakowy, rozgrywka paintballowa, a następnie wspólne wyjście do pubu lub do klubu. Oczywiście, wszystkie te etapy muszą być odpowiednio zaplanowane, czyli zarezerwowane na odpowiednie godziny, aby uniknąć niepotrzebnych kolejek. Na rynku nie brakuje firm, które zajmują się profesjonalną organizacją wieczorów kawalerskich. Można też dokonać częściowej rezerwacji, czyli zarezerwować jedną z interesujących nas atrakcji, a kolejne etapy rozrywek organizować we własnym zakresie.

W Białymstoku dość popularną rozrywką organizowaną na wieczór kawalerski jest organizacja rozgrywki paintballowej. Coraz częściej “kawalerowie” wybierają również atrakcje linowe, a nawet łączą obie atrakcje w jedno!

Pomysł na wieczór kawalerski Białystok

Paintball

Rozgrywka paintballowa na wieczór kawalerski, od lat cieszy się sporą popularnością organizatorów. Trzygodzinna strzelanka z karabinka paintballowego w gronie znajomych oraz ognisko pod wiatkami to jeden z najpopularniejszych scenariuszy wieczoru kawalerskiego. Organizacja jest prosta, wystarczy zadzwonić i umówić się na dogodny termin, a resztą zajmie się organizator. Jedyne, to co trzeba zabrać ze sobą to dobry humor!

Pomysł na wieczór kawalerski Białystok

Przejścia linowe

Przejścia linowe od kilku lat notują coraz większe zainteresowanie wśród organizatorów wieczorów kawalerskich. Zabawa w parku linowym może odbyć na dwa sposoby: pierwsze, to przyjście grupy bezpośrednio do parku rozrywki i skorzystanie z dostępnych atrakcji linowych. Drugie połączenie pakietu razem z rozgrywką paintballową. W efekcie otrzymujemy około 2 godziny super zabawy. Dodatkowo sprawdzamy swoją kondycję i wytrzymałość. Każdy uczestnik może wybrać dowolną trasę w zależności od stopnia trudności i własnych predyspozycji. Słowem, każdy znajdzie coś dla siebie.

Pomysł na wieczór kawalerski Białystok

Ognisko

Atrakcje, atrakcjami, warto jednak po kilku godzinach wysiłku odpocząć w gronie znajomych przy ognisku. Dobry organizator zapewnia ognisko bezpośrednio przy kompleksie paintballowym. Wtedy też nie musicie martwić się o drewno do ogniska czy kijki. W większości przypadków prowiant należy zorganizować we własnym zakresie 🙂

Pomysł na wieczór kawalerski Białystok

 

Kontakt

Odwiedź nas jak najszybciej

Należymy do grupy fast-team.pl

FASTPAINTBALL

Żółtki-Kolonia 40