Pole Paintballowe Kozińce

Zagraj z nami w Kozińcach!

Wyobraź sobie następującą sytuację: Ubrany w kombinezon wojskowy wychodzisz na poligon. W ręku trzymasz broń z amunicją. Rozlega się syrena, pozostali uczestnicy rozbiegają się. Biegniesz, aby się ukryć, jednocześnie słysząc trzask pękających pod butami patyków. Dobiegasz do sterty opon. Wsłuchujesz się w świst przelatującej nad głową amunicji. Przyklejasz się do przeszkody, aby uniknąć postrzału, nie słyszysz nic oprócz gwałtownego bicia serca. Po przeciwnej stronie zauważasz wroga, zaczynasz mierzyć. Celujesz. Naciskasz na spust – pada strzał. Dobrze, że to tylko zabawa…

Brzmi interesująco? Tak może rozpocząć się rozgrywka paintballowa, zorganizowana przez Ciebie! Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji gier paintballowych, zarówno na naszym polu paintballowym, zlokalizowanym w miejscowości Kozińce oraz w miejscach wskazanych przez naszych klientów na terenie całego kraju – Fast Paintball Białystok zagra wszędzie 🙂

Klimat pola paintballowego w Kozińcach

W przeciwieństwie do pola paintballowego w Dzikich, w Kozińcach scenerię pola paintballowego tworzy naturalny las. Został on oczywiście odpowiednio zaadaptowany do militarnej gry jaką jest paintball. Masa przeszkód i kryjówek stworzonych z naturalnych materiałów, czyli drewna, opołów, chrustu. Wszystko to w połączeniu z szeregiem okopów daje wrażenie obecności na prawdziwym poligonie wojskowym ukrytym w lesie.

Pole paintballowe Kozińće

Pole paintballowe w Kozińcach zlokalizowane jest około 15 minut drogi w kierunku Ełku, tuż przed wsią Kozińce. Kompleks pola paintballowego Kozińce tworzy: teren leśny do prowadzenia rozgrywek paintballowych oraz strefa bezpieczna z wiatkami i miejscami ogniskowymi. Powierzchnia pola paintballowego wynosi 50 000m2 i kształtem przypomina kwadrat. Teren do gry zbudowany jest głównie z przeszkód w postaci: drewnianych opołów, podkładów kolejowych, chrustu. Dodatkową atrakcją niespotykaną w innych polach paintballowych, są kilkunastometrowe okopy, które ułatwiają przedostanie się na stronę przeciwnika. Teren w połączeniu z kamuflażem w barach moro, zapewnianym przez organizatora dla uczestników gwarantuje doskonałą zabawę, ponieważ idealnie komponuje się z naturalnym lasem. Jednocześnie na polu paintballowym może grać aż 50-ciu zawodników.

Tematyczne Pole Paintballowe Leśne

Największe pole paintballowe w naszym kompleksie. Zbudowane z drewnianych przeszkód, okopów oraz mnóstwa naturalnych miejsc do schowania. Leśne pole paintballowe może pomieścić grupę nawet 40 osób.

Tematyczne Pole Paintballowe Country

Drugi pod względem wielkości teren do gry – pole w stylu country. Gęsto rozlokowane drewniane przeszkody i teren w kształcie prostokąta. Na tym polu paintballowym odbywają się tylko szybkie gry, dające mnóstwo adrenaliny i potu oczywiście! Teren do gry przeznaczony dla grupy 10-ciu osób.

Tematyczne Pole Paintballowe Wraków

Trzecie co do wielkości pole paintballowe. Stworzone z myślą dla osób lubiących odgłosy metalu. Przeszkodami są stare, zdezelowane auta, często bez szyb i drzwi. Dodatkowy klimat stwarzają metalowe beczki, wydające specyficzny hałas podczas gdy się w nie trafia. Poczuj się jak w grze GTA! Idealne dla grupy 15 osobowej.

Tematyczne Pole Paintballowe Wiejskie

Najmniejsze pólko do gry. Zbudowane z naturalnych drewnianych przeszkód, słomianych bel oraz drewnianych okopów. Na tym polu paintballowym odbywają się bardzo szybkie i intensywne gry. Idealnie nadaje się dla grupy poniżej 10-ciu osób.

Cechy charakterystyczne pola paintballowego w Kozińcach:

  • cztery tematyczne pola paintballowe do gry: leśne, country, wraków i wiejskie
  • typowo leśny klimat
  • maksymalna liczba graczy: do 50 osób
  • łączna powierzchnia do gry: 50 000m2
  • przeszkody z drewna
  • przeszkody z podkładów kolejowych
  • kilkunastometrowe okopy
  • 2 niezależne miejsca ogniskowe
  • łatwy dojazd: 15 km za miastem
  • wygodny parking dla samochodów

Nasza galeria

Niezapomniane przeżycia, które na długo pozostaną w pamięci

Zainteresowany ofertą?

Szczegółowy program imprezy tworzymy na podstawie indywidualnych potrzeb klienta

Kontakt

Kontakt

Odwiedź nas jak najszybciej

Należymy do grupy fast-team.pl