Aktualności

Sprawdź najnowsze aktualności

Bądź na bieżąco z nowościami

Paintball z dojazdem

Paintball z dojazdem

Słynne przysłowie mówi “klient nasz Pan”, więc podczas gry pewnego dnia zadzwonił do nas telefon z informacją od klienta: “Czy przyjechalibyście wraz ze swoim mobilnym polem paintballowym do ośrodka wypoczynkowego w Serwach koło Augustowa?”. Oczywiście, że tym bardziej, że posiadamy niezbędny sprzęt: mundury, markery paintballowe, maski ochronne, zapas kulek, wyszkolonych instruktorów oraz pomysł na organizację imprezy integracyjnej dla firmy w formie rozgrywki paintballowej. Jako firma eventowa rocznie organizujemy kilkadziesiąt rozgrywek paintballowych w formie – “Paintball z dojazdem” w różnych częściach naszego województwa, a także daleko w Polsce 🙂

Taki event zorganizowaliśmy 16 września w Hotelu Albatros w Serwach. Malowniczy teren wokół ośrodka, bliskość jeziora i cisza, którą już za chwilę rozwieje rozpoczynająca się potyczka paintballowa.

Specjalnie do tego celu zbudowaliśmy mobilne pole paintballowe. Wykorzystaliśmy istniejący drobny i rzadki las przylegający do ośrodka, aby nadać rozgrywce paintballowej odpowiedniego militarnego charakteru. Dodatkowo wykorzystaliśmy dmuchane przeszkody na które składały się: sześciany, walce, prostopadłościany. Oczywiście zadbaliśmy również o bezpieczeństwo osób postronnych jak i graczy przebywających w trakcie przerwy w tak zwanej “strefie bezpiecznej” –  teren w strefie przebywania osób postronnych został ogrodzony atestowaną siatką paintballową. Taka siatka oprócz cech oddzielających strefę gry od strefy bezpiecznej, pozwala na obserwowanie rozgrywki paintballowej, dzięki dużej przejrzystości. Natomiast strefę pola, do której nie mają dostępu osoby postronne oddzielono taśmą, tak aby nasze manewry paintballowe były widoczne dla osób postronnych.

Przygotowany przez nas teren do gry w paintball miał powierzchnię około 6000 metrów kwadratowych i swoim wyglądem przypomniał prostokąt. Obu drużynom przygotowano punkty startowe: bazę “A” oraz bazę “B” do rozpoczęcia zawodów paintballowych.

Swoją obecnością zaszczyciło nas 17 osób. Dla części rozgrywka paintballowa była jak dotąd pierwszym spotkaniem z tym sportem. Łącznie nasi uczestnicy rozegrali 8 rund w takich scenariuszach jak: team deatch-match, zdobywanie flagi. Miny zadowolonych osób po skończonej grze w paintball, mówiły jasno, że zorganizowana przez nas gra w paintball była udana 🙂

Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z mobilnego pola paintballowego.

Jeżeli jesteś zainteresowany paintballem z dojazdem – zapraszamy do kontaktu 🙂

Kontakt

Odwiedź nas jak najszybciej

Należymy do grupy fast-team.pl

FASTPAINTBALL

Żółtki-Kolonia 40