Aktualności

Sprawdź najnowsze aktualności

Bądź na bieżąco z nowościami

Paintball dla szkół - ostatni dzwonek!

Paintball dla szkół – ostatni dzwonek!

Paintball dla szkół – ostatni dzwonek!

Paintball dla szkół Białystok

Czerwiec to ostatni miesiąc roku szkolnego przed wakacjami. W przypadku klas kończących jest to okazja do ostatniej integracji klasowej. To również jedna z ostatnich szans na wspólne wyjście klasowe przed dwu miesięcznymi wakacjami.

Paintball dla szkół - ostatni dzwonek!

Paintball dla szkół – ostatni dzwonek!

Dlaczego właściwie paintball?

Rozgrywka paintballowa to najpopularniejsza forma organizacji wyjść klasowych dla szkół. Rocznie odwiedza nas kilkanaście grup szkolnych – głównie ze szkół gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych, a także studenci. Taka forma aktywności to idealny sposób na oderwanie się, choćby na chwilę od szkolnej ławki!

Gra w paintball + ognisko

Paintball

Klasową integrację rozpoczynamy od rozgrywki paintballowej na polu paintballowym w Dzikich. Proponujemy następujące scenariusze gry: team detach match, zdobywanie flagi, transport VIP’A, zdobywanie drewnianego zamku, zdobywanie wieżyczki. Wszystkie z naszych scenariuszy omawiane są szczegółowo przez instruktorów tuż przed grą. W trakcie gry na polu rozgrywki paintballowej przebywa sędzia, który czuwa nad bezpieczeństwem uczestników

Paintball dla szkół - ostatni dzwonek!

Paintball dla szkół – ostatni dzwonek!

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo naszych uczestników. Przestrzegamy wszystkich najważniejszych zasad bezpieczeństwa na polu paintballowym w Dzikich. Przed rozpoczęciem rozgrywki paintballowej przeprowadzany jest szczegółowy instruktaż w zakresie obsługi markera (karabinka) paintballowego oraz zasady gry w trakcie rozgrywki paintballowej. Przed wydaniem markerów paintballowych zawodnicy dobierają odpowiednie maski (kaski) na twarze chroniące szczególnie wzrok przed postrzałem. Zawodnicy otrzymują markery, które w strefie bezpiecznej muszą mieć nałożone osłony na lufy (barrel bag). Na terenie pola gry znajduje się sędzia, który czuwa nad bezpieczeństwem potyczki paintballowej

 

Paintball dla szkół - ostatni dzwonek!

Paintball dla szkół – ostatni dzwonek!

Ognisko

Po grze, proponujemy organizację ogniska – bezpośrednio na terenie naszego kompleksu paintballowego. W ramach ogniska zapewniamy: miejsce ogniskowe, zadaszoną wiatkę, drewno na okres 3 godzin oraz kijki do ogniska. Uwaga: nie zapewniamy prowiantu!

Paintball dla szkół - ostatni dzwonek!

Paintball dla szkół – ostatni dzwonek!

Doświadczenie

Przez okres prowadzenia naszej działalności zorganizowaliśmy kilkadziesiąt rozgrywek paintballowych dla uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz grup studentów.

Poniżej przedstawiamy kilka artykułów o szkolnych integracjach zorganizowanych wspólnie z naszą firmą:
Publiczne Gimnazjum nr 2 w Białymstoku
Zespół Szkół w Juchnowcu Górnym
Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku

Jak to wygląda?

Umawiamy się na konkretny dzień oraz godzinę rozpoczęcia zabawy. Na miejscu czekają przygotowani i przeszkoleni instruktorzy, którzy na początku wydadzą grupie kombinezony. Następnie ekipa zostanie podzielona na dwie drużyny – pomarańczową oraz – niebieską. Kolejnym krokiem jest przeszkolenie wszystkich zawodników z zakresu obsługi karabinka paintballowego oraz zasad gry panujących na polu paintballowym. Omówimy najważniejsze elementy, czyli maskę paintballową oraz konieczność nakładania osłony zabezpieczającej na lufę karabinka paintballowego. Na koniec wydamy maski, następnie karabinki paintballowe oraz rękawiczki ochronne. Na polu paintballowym przed rozpoczęciem gry przestrzelimy karabinki paintballowe, celem sprawdzenia czy wszystko jest OK – i zaczynamy. Pierwszy scenariusz, który zagramy to jest team death match. Scenariusz polega na wyeliminowaniu wszystkich zawodników z drużyny przeciwnej, która z drużyn zrobi to jako pierwsza – wygrywa! Po każdej rundzie gry jest kilkuminutowa przerwa w strefie bezpiecznej. To czas, kiedy można uzupełnić brakującą amunicję, bądź powietrze lub po prostu odpocząć przed kolejną rundą.

Paintball dla szkół - ostatni dzwonek!

Paintball dla szkół – ostatni dzwonek!

Ile to kosztuje?

Cena wynosi 45 PLN/osoba.

*Transport autokarowy 10 PLN/osoba

Pakiet startowy

Pakiet startowy zawiera:

-marker paintballowy

-100 sztuk amunicji

-maska

-maskujący mundur wojskowy

-rękawiczki

-szkolenie BHP

-obsługę techniczną i sędziowską

Podręcznik paintballlisty

Dla lepszego przygotowania się do rozgrywki paintballowej polecamy, przygotowaliśmy podrecznik-paintballisty – zachęcamy do pobierania i udostępniania!

Jak dojechać?

a) komunikacją miejską

Grupom szkolnym zamierzającym się wybrać na pole paintballowe do Dzikich komunikacją miejską zamieszczamy wskazówki – dojazd pole paintballowe Dzikie

b) autokarem

* Zapewniamy transport autokarowy z lokalizacji: Plac Uniwersytecki > Pole paintballowe Dzikie oraz powrót Pole paintballowe Dzikie > Plac Uniwersytecki

* Transport autokarowy dla grupy minimum 30 osób

Kontakt

Dowiedz się więcej w zakładce kontakt.

Kontakt

Odwiedź nas jak najszybciej

Należymy do grupy fast-team.pl

FASTPAINTBALL

Żółtki-Kolonia 40