Aktualności

Sprawdź najnowsze aktualności

Bądź na bieżąco z nowościami

Paintball Dla Dzieci Splat Master

Paintball dla dzieci Białystok

Paintball dla dzieci Białystok

Organizacja urodzin dla dzieci

Splat Master – bezpieczny paintball od 8 roku życia

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców do swojej oferty dodaliśmy nowość: paintball dla dzieci – splat master. To marker typu pompka o lekkiej konstrukcji. Dzięki zastosowaniu mniejszej średnicy kulki o ok 30%, uzyskiwana moc wylotowa kulki jest o 50% mniejsza niż w porównaniu do standardowego karabinka paintballowego. Do tego Splat Master jest w 100% bezpieczny. Oczywiście w trakcie użytkowania markera konieczne jest noszenie maski paintballowej oraz zatyczki, jednak minimalny wiek uczestników może wynosić nawet 8 lat.

Świetny pomysł na urodziny dla dzeci

Splat master – to dokonały pomysł na organizację urodzin w formie zabawy w paintball.

Organizacja

Aby dokonać rezerwacji należy ustalić termin wraz z godziną przybycia oraz określić liczbę osób. Następnie w ustalonym dniu pojawić się na wyznaczonym terenie do gry. Może to być pole paintballowe w Kozińcach lub pole paintballowe w Dzikich. Po przywitaniu grupy oraz dostojnego solenizanta, kolejnym krokiem jest wyposażenie uczestników oraz solenizanta w maskujące mundury oraz wydanie masek i rękawiczek ochronnych. Następnie, po szkoleniu przeprowadzonym przez instruktora wydawane są karabinki paintballowe. Gra rozpoczyna się pod czujnym okiem sędziego, który dba o bezpieczeństwo całej rozgrywki. Średnio zabawa w paintball trwa około 1,5-2,0 godziny zegarowe. Uwieńczeniem zabawy jest wspólne ognisko.

Cennik

Koszt zabawy markerem splat master wynosi 45 zł/osoba. W tej cenie każdy uczestnik otrzymuje: mundur maskujący, maskę ochronną na twarz, rękawiczki, marker – splat master, 100 sztuk amunicji, opiekę techniczną oraz sędziego na polu gry. Dodatkowo jako organizator zapewniamy: miejsce ogniskowe, zadaszoną wiatkę, drewno na 3 godziny oraz kijki do kiełbasek. Nie zapewniamy prowiantu.

Rezerwacje terminów

Zapraszamy do kontaktu w zakładce kontakt.

Kontakt

Odwiedź nas jak najszybciej

Należymy do grupy fast-team.pl

FASTPAINTBALL

Żółtki-Kolonia 40