Pole Paintballowe Dzikie

Pole paintballowe Dzikie

Zagraj z nami w Dzikich!

Wyobraź sobie następującą sytuację: Ubrany w kombinezon wojskowy wychodzisz na poligon. W ręku trzymasz broń z amunicją. Rozlega się syrena, pozostali uczestnicy rozbiegają się. Biegniesz, aby się ukryć, jednocześnie słysząc trzask pękających pod butami patyków. Dobiegasz do sterty opon. Wsłuchujesz się w świst przelatującej nad głową amunicji. Przyklejasz się do przeszkody, aby uniknąć postrzału, nie słyszysz nic oprócz gwałtownego bicia serca. Po przeciwnej stronie zauważasz wroga, zaczynasz mierzyć. Celujesz. Naciskasz na spust – pada strzał. Dobrze, że to tylko zabawa…

Brzmi interesująco? Tak może rozpocząć się rozgrywka paintballowa, zorganizowana przez Ciebie! Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji gier paintballowych, zarówno na naszym polu paintballowym, zlokalizowanym w miejscowości Dzikie oraz w miejscach wskazanych przez naszych klientów na terenie całego kraju – Fast Paintball Białystok zagra wszędzie!

Klimat pola paintballowego w Dzikich

Scenerię naszego terenu do gry tworzą ruiny po dawnych kurnikach. Teren wokół budynków został zaadoptowany tak, aby uczestnik mógł poczuć się jak na poligonie wojskowym. Mnóstwo przeszkód wykonanych z opon oraz drewna stanowią doskonałe kryjówki do zajęcia pozycji. Teren do gry jest w kształcie prostokąta. Dzięki temu gra skupia się w środkowej części i jest bardziej dynamiczna. Takie rozwiązanie pozawala na prowadzenie rozgrywki paintballowej w dwóch wariantach – jednym w postaci gry po szerokości pola paintballowego – polecane dla mniejszych grup. Punkty startowe znajdują się w kurnikach. Wariant drugi to gra po długości i rozpoczynanie gier z zamku drewnianego oraz okręgu opon po przeciwnej stronie. Wariant ten polecamy dla większych grup chcących wydłużyć przyjemność z gry na naszym polu do gry w paintball

Pole paintballowe Dzikie – duże

Pole paintballowe w Dzikich zlokalizowane jest około 10 minut drogi od Białegostoku w kierunku Warszawy. Klimat pola budują trzy ruiny budynków. Każdy o długości, aż 70 metrów! Stanowią one dawne kurniki, które zostały zaadaptowane w militarny sposób. Wraz z szeregiem przeszkód stworzonych z opołów drewnianych oraz opon samochodowych, tworzą idealne środowisko do toczenia pojedynków paintballowych. Teren do gry, swym kształtem przypomina prostokąt, dzięki czemu gra skupia się w środkowej części pola do gry, a sama rozgrywka paintballowa jest bardzo dynamiczna, prezentując jednocześnie, spory kawałek do pokonania zawodnikom poszczególnych drużyn. Pole paintballowe ma 15 000m2 powierzchni i w jednej chwili może na nim zagrać nawet 80 osób! Niewiarygodne? A jednak możliwe! W szczytowym momencie, gry otwartej – Dzikie Malowanie organizowanej przez Nas w 2015 roku grało łącznie aż 105 osób! Sprawdź nas!

Pole paintballowe Dzikie – małe

Pole paintballowe Dzikie małe, powstało z myślą o małych grupkach liczących do 10 osób. Specjalnie do tego celu zaadaptowaliśmy, jeden z kurników oraz część pola otwartego, którą zabudowaliśmy wyłącznie przeszkodami z opołów drewnianych. Wewnątrz kurnika znajdują się ustawione w słupki opony samochodowe. Połączenie obu tych powierzchni – dawnego kurnika oraz powierzchni otwartej, pozwoliło na uzyskanie trenu do prowadzenia rozgrywek paintballowych o powierzchni 2000m2, tworzącego bardzo dynamiczne i szybkie rozgrywki paintballowe.

Cechy charakteryfstyczne pola paintballowego w Dzikich:

 • dwa pola paintballowe w jednym miejscu
 • maksymalna liczba graczy: do 60 osób
 • pole duże: powierzchnia: 15 000m2
 • pole małe: powierzchnia 2 000m2
 • przeszkody z drewna
 • przeszkody z opon
 • wieżyczka strzelnicza
 • gigantyczny zamek
 • 4 niezależne miejsca ogniskowe
 • łatwy dojazd: tylko 11 km za miastem
 • duży i wygodny parking, również dla autokarów

Nasza galeria

Niezapomniane przeżycia, które na długo pozostaną w pamięci

Zainteresowany ofertą?

Szczegółowy program imprezy tworzymy na podstawie indywidualnych potrzeb klienta

Kontakt

Kontakt

Odwiedź nas jak najszybciej

Należymy do grupy fast-team.pl

FASTPAINTBALL

Żółtki-Kolonia 40