Paintball z dojazdem

Paintball z dojazdem

Zagraj z nami w swoim ulubionym miejscu

Czy posiadasz kawałek własnego lasu, żwirowni pozostałości po dawnym gospodarstwie, a chciałbyś zagrać w paintball? Nic prostszego! Przyjedziemy z własnym sprzętem pod wskazany przez Ciebie adres!

Niemal od samego początku naszej działalności oferujemy – paintball z dojazdem. Przyjeżdżamy, przygotowujemy pole do gry w paintball, szkolimy uczestników i wreszcie prowadzimy rozgrywki paintballowe we wskazanym przez Ciebie miejscu. Nie zawsze jest możliwość gry na specjalnie przygotowanym terenie. My to rozumiemy i wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów wprowadzamy możliwość gry w wyznaczonym miejscu.

Kompleksowość

Wskaż nam miejsce, my zajmiemy się resztą. Kompleksowo zajmiemy się organizacją Twojej imprezy. Wieczór kawalerski, integracja w grupie przyjaciół, event firmowy w ośrodku hotelowym czy szkolna gra w paintball dla uczniów blisko szkoły, to dla nas chleb powszedni. Zapewniamy oznaczenie terenu do gry w taki sposób, aby inni uczestnicy gry nie mieli problemów z odnalezieniem się na polu rozgrywki, zapewniamy niezbędny sprzęt czyli: mundury, maski, karabinki paintballowe, kulki, rękawiczki, szkolenie BHP, a nawet sędziego.

Jak to wygląda?

Zgłaszasz poprzez zakładkę kontakt chęć organizacji rozgrywki paintballowej na wskazanym przez Ciebie terenie. Wymagamy, abyś był właścicielem danego terenu, ewentualnie abyś posiadał zgodę na grę we wskazanej lokalizacji. Kilka dni przed grą sprawdzamy czy wskazany teren nadaje się do gry głównie pod kątem bezpieczeństwa innych uczestników. Ważne aby na terenie nie znajdowały się np. wystające druty, niezabezpieczone studnie bądź inne miejsca lub przedmioty stwarzające zagrożenie dla graczy w trakcie gry w paintball. Po weryfikacji terenu przechodzimy do organizacji terenu oraz tak zwanej strefy bezpiecznej. Nie różni się ona niczym innym niż nasza strefa bezpieczna na poligonie w Dzikich. Najczęściej o ile pozwalają na to warunki oddzielamy strefę gry tworząc strefę bezpieczną. Przechodzimy również do oznakowania terenu do gry oraz jego granic.

Gdzie dojeżdżamy?

Dojeżdżamy dosłownie wszędzie. Najczęściej gry w paintball organizujemy w lasach lub starych żwirowniach. Taki teren do gry zapewnia niesamowite atrakcje dla uczestników rozgrywki paintballowej. Najczęściej gramy w Hajnówce, Białowieży, Bielsku Podlaskim, Mońkach, Tykocinie, Grajewie, Augustowie, Serwach, Suwałkach, Sokółce.

Pakiet startowy

Każdy uczestnik otrzymuje w ramach pakietu startowego następujące elementy wyposażenia:

  • Mundur dopasowany do wzrostu
  • Maskę ochronną
  • Marker Tippmann FT12 lub 98
  • 200 sztuk amunicji
  • Rękawiczki ochronne
  • Szkolenie BHP
  • Sędziego na polu gry
  • Czas gry bez limitu

Nasza galeria

Niezapomniane przeżycia, które na długo pozostaną w pamięci

Zainteresowany ofertą?

Szczegółowy program imprezy tworzymy na podstawie indywidualnych potrzeb klienta

Kontakt

Kontakt

Odwiedź nas jak najszybciej

Należymy do grupy fast-team.pl