Aktualności

Sprawdź najnowsze aktualności

Bądź na bieżąco z nowościami

Paintball dla szkół

Paintball dla szkół

Ostatni dzwonek przed wakacjami

Czerwiec to miesiąc ostatnich kartkówek i sprawdzianów. Uczniowie sumiennie poprawiają oceny, aczkolwiek w głowach coraz częściej pojawia im się myśl o wakacjach, czyli długim odpoczynku od szkoły. Zachęcamy nauczycieli, rodziców, a w szczególności samych uczniów do aktywnego wykorzystania ostatnich chwil w szkolnej ławce na spędzenie go w gronie przyjaciół ze szkoły

Proponujemy organizację szkolnej integracji w trzech etapach:

Integracja

Nasz specjalnie przygotowany animator zorganizuje grupie szkolnej atrakcje w postaci np. przeciąganie liny, narty, spodnie trzyosobowe. Takie zabawy integrują, motywują grupę do wspólnego działania, angażują wszystkich uczestników – to po prostu dobra zabawa!

Integracja trwa około 1 godzinę zegarową i jest organizowana bezpośrednio na naszym polu paintballowym

Gra w paintball

Po wspólnej integracji zaprosimy wszystkich uczniów do wspólnej gry w paintball. Przeszkoleni instruktorzy oraz sędzia przeszkolą uczniów z zasad obsługi karabinka paintballowego oraz przypomną zasady bezpiecznej i uczciwej gry w paintball. Każdy uczestnik będzie miał do wystrzelania aż 200 kulek paintballowych. W trakcie gry między innymi takie scenariusze jak:

  • team deatch match
  • zdobywanie flagi
  • transport VIP
  • bitwa o zamek
  • scenariusz kurier

Paintball jest doskonałym sposobem na integrację grupy. Organizujemy scenariusze w ten sposób, aby była możliwość dowodzenia innymi uczestnikami, zachęcamy grupę do wspólnej analizy i wymyślania określonej taktyki.

Ognisko

Po wspólnej, jakże męczącej i wyczerpującej rozgrywce paintballowej zaprosimy uczniów oraz nauczycieli do ogniska. Nasi instruktorzy przygotują ognisko oraz kijki do ogniska. Wszyscy zasłużyli na odpoczynek!

Ognisko - pole paintballowe Dzikie

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo naszych uczestników, dlatego też u nas wszyscy uczestnicy przed wyjściem na pole otrzymują dopasowane i odpowiednio dobrane maski ochronne na twarze. W trakcie gry restrykcyjnie pilnujemy, aby uczniowie mieli nałożone kaski ochronne. Dodatkowo każdy karabinek zostaje wyposażony w osłonę na lufę, która chroni przed przypadkowym wystrzałem kulki paintballowej – u nas to standard!

Zapraszamy zainteresowane szkoły do kontaktu. Sprawdź naszą ofertę dla szkół!

Kontakt

Odwiedź nas jak najszybciej

Należymy do grupy fast-team.pl

FASTPAINTBALL

Żółtki-Kolonia 40